O nás

Naše společnost

Více než 20 let jsme na trhu s brýlemi a činností okolo optiky. Jsme přímým dovozcem zboží a tudíž můžeme nabídnout tomu odpovídající ceny. Zúčastnili jsme se výstav v Paříži, v Mnichově a samozřejmě v Čechách. Dodávali jsme zboží na Slovensko, do Polska a do Německa
Díky podpoře Evropské únie je naše provozovna elektricky soběstačná.


Nabízím:

  • Produkty nejvyšší kvality
  • Výborný poměr ceny a kvality
  • Širokou nabídku značek, tvarů a barev brýlí
Čím se odlišuji od ostatních?

Vy si můžete vybrat až 5 kusů obrub (brýlí), které si chcete osobně vyzkoušet a po výběru zbytek nebo všechny můžete poslat zpět. Poštovné jak k Vám, tak zpět je hrazena naší firmou. Kým bude zboží posláno zpět určuje naše firma.

Zálohově požadujeme uhradit vybrané brýle, se zárukou, že za vrácené brýle Vám firma pošle peníze zpět nebo v případně výběru a zhotovení brýle bude tato cena odečtena od vracené částky.Při vrácení všech brýlí bude zpětné poštovné hradit kupující.

Na odzkoušení brýlí máte 3 týdny od přijmu zásilky. Již dle nařízení pro internetové obchody máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu a vrácení zaplacené částky. Tato nabídka platí pro brýle dioptrické i sluneční. Pro pouzdra a soupravy pro kontaktní čočky platí tato nabídka též, ale s omezením dopravy zdarma.

V případě jakýchkoliv nejasností se z důvěrou obraťte na nás pomocí emailu, telefonu, skype (jkonvalina) nebo messenger.